درباره ما

آشنایی با خدمات ما

مثبت68 را بیشتر بشناسید


بازرگانی ورزشی مثبت 68 در زمینه فروش انواع تجهیزات ورزشی فعالیت خود را از8سال پیش و تنها با 2پرسنل آغاز کرده بود و تا امروز پس از سال ها تلاش بی وقفه هم اکنون با گروه کاملی از کارشناسان خبره در شاخه های مختلف مشغول ارایه خدمات می باشد. مثبت 68 در زمینه فروش انواع تجهیزات تناسب اندام در شاخه های بدنسازی، یوگا، کراس فیت، پیلاتس، ایروبیک، بادی پمپ، تی آر ایکس در شاخه های هوازی و غیر هوازی و همچنین ایستگاهی و چندکاره و تجهیز صفر تا صد باشگاه های بدنسازی و انواع سالن های رشته های ورزشی مثل فوتبال ، فوتسال، والیبال و … و کشتی و رزمی و … و سالن های ژیمناستیک ،تجهیزات پارکی و بازی کودکان ، انواع کف پوش و دیوار پوش ها ، فضاهای سرپوشیده و روباز و همچنین فروش تجهیزات مورد نیاز رشته های ورزشی مختلف ،و تجهیزات تفریحی و سرگرمی مشغول فعالیت می باشد. .


CHECK CONTACT ORDER A FREE TIP

فروش انواع کفپوش

636055606916432899
فروش انواع کفپوش گرانولی، تاتامی،فومی ، چمن مصنوعی، سالن فوتبال فوتسال والیبال و ... سالن های کشتی و ...

تجهیز باشگاه بدنسازی

aman-tokyo-gym
تجهیز باشگاه بدنسازی خود را به ما بسپارید.ما شما را با کالاهایی با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت آشنا میکنیم.با اطمینان به ما ،در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

تجهیزات جانبی تناسب اندام

WEIGHT-BENCH-2-1-1024x704
فروش انواع دمبل وزنه،هالتر،کتل بل، طناب بتل روپ،انواع کش های ورزشی،نیمکت های چندکاره خانگی و ...

تجهیزات تفریحی و سرگرمی

IMG_20171003_145517
فروش انواع فوتبالدستی و پینگ پنگ، انواع راکت رشته های مختلف ورزشی و ...

انواع ماساژور

g5
فروش انواع ماسازور خانگی و باشگاهی ، ماساژور G5 ، ارسال به کل کشور

فروش تجهیزات هوازی خانگی و باشگاهی

PRECOR CONSUMER TRM 445 EFX 447_3713
فروش انواع تجهیزات تناسب اندام خانگی

نمونه سایر محصولات

بازرگانی ورزشی مثبت 68 در زمینه فروش انواع تجهیزات ورزشی فعالیت خود را از8سال پیش و تنها با 2پرسنل آغاز کرده بود و تا امروز پس از سال ها تلاش بی وقفه هم اکنون با گروه کاملی از کارشناسان خبره در شاخه های مختلف مشغول ارایه خدمات می باشد.

مثبت 68 در زمینه فروش انواع تجهیزات تناسب اندام در شاخه های بدنسازی، یوگا، کراس فیت، پیلاتس، ایروبیک، بادی پمپ، تی آر ایکس در شاخه های هوازی و غیر هوازی و همچنین ایستگاهی و چندکاره

و تجهیز صفر تا صد باشگاه های بدنسازی و انواع سالن های رشته های ورزشی مثل فوتبال ، فوتسال، والیبال و … و کشتی و رزمی و … و سالن های ژیمناستیک ،تجهیزات پارکی و بازی کودکان ، انواع کف پوش و دیوار پوش ها ، فضاهای سرپوشیده و روباز

و همچنین فروش تجهیزات مورد نیاز رشته های ورزشی مختلف ،و تجهیزات تفریحی و سرگرمی مشغول فعالیت می باشد.